25 Kasım 2015 Çarşamba

TONİ&GUY SEA SALT SPREY (DENİZ TUZU ETKİLİ)

                            
Uzun süredir kullandığım ve sevdiğim ürünlerden biri olan Toni&Guy Deniz Tuzu Etkili Sprey (Sea Salt Sprey) ile buradayım. Bilindiği üzere ürün denizden henüz çıkmışcasına belirgin, dalgalı ve doğal bir görünüm vaat ediyor.  

Saçlarım düz değil.Hafif dalgalı saçlarım olduğu için ben etkilerini sevdim. Saçlara hacim vermede daha başarılı olduğunu düşünüyorum. Kokusuna ise diyecek söz yok. Fresh ve hoş bir kokusu var.Uyguladıktan sonra saçlarda hafif bir sertlik oluyor ama şekillendirmek için bu sertlik çok ideal. 
Her saç tipine uygun ve kullanımı oldukça kolay .Nemli ya da kuru saçınıza eşit bir şekilde sıkıp, ellerinizle dilediğiniz gibi şekil verebilirsiniz.Ürünü saçlara uygularken çok yakından sıkmamaya ve saçlara eşit miktarda dağıtmaya özen göstermek gerekiyor.
200 ML büyük boy ve 50 ML küçük boy olmak üzere iki boyut olarak satılıyor. 
4 yorum:

 1. O kadar güzel bahsettiler ki üründen, bir alışverişimde bi kendime bi kız kardeşime bir de yapacağım çekiliş için toplam 3 tane aldım ama umduğum gibi olmadı.
  Olduğu gibi duruyor neredeyse kendime aldığım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet yüksek beklenti hayal kırıklığı ama ben denizden çıkmış etkisi gibi değil de hacim vermesini sevdim. Saçlarımın düz değil de dalgalı olmasının da avantajı var tabi.

   Sil
 2. Bu ürün benim de düz saçıma etki etmedi. Blogunuzu yeni keşfettim. Tasarımınızı da çok beğendim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim beğenmenize çok sevindim :) Evet düz saçlar için çok etkili olmayabilir. Benim saçlarım dalgalı olduğu için etkilerini sevdim.

   Sil